Polux

Sortuj produkty
sortuj wg :

Sanico Electronics Polska działa na polskim rynku od 2002 roku.

Przez te kilkanaście lat zdobyli zaufanie klientów i dokładli starań, aby klient był zawsze zadowolony z ich produktów i obsługi, a także, by codziennie pokazywać, że podjęli Państwo słuszną decyzję i dokonali dobrego wyboru.
Są jednym z największych w Polsce importerów m.in. źródeł światła, lamp dekoracyjnych, lamp solarnych i ogrodowych oraz przemysłowych, które oferujemy pod marką Polux. Stale powiększają swój asortyment, aby sprostać Państwa rosnącym potrzebom i wymaganiom.
Ich produkty charakteryzują się wysoką jakością, oryginalnym wzornictwem i atrakcyjną ceną. 
Starają się myśleć innowacyjnie i wprowadzać w życie nowe pomysły, dzięki którym ich produkty są coraz lepsze, a dzięki nim życie prostsze i przyjemniejsze. Tworzą z myślą o polepszeniu jakości codziennego domowego życia.
Ich wizją do której spełnienia dążą jest to, by ich produkty były łatwo dostępne, a dzięki nim jakość codziennego życia w domu stawała się lepsza. Stale inwestują w rozwój nowych produktów.
Ich biznesową ideą jest oferowanie jak najszerszego asortymentu funkcjonalnych i dobrze zaprojektowanych artykułów wyposażenia domu, ogrodu i biura w cenach tak niskich, by jak najwięcej ludzi mogło sobie na nie pozwolić.1 2 3

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl